Jakie akcesoria mogą przydać się podczas pracy w warsztacie?

Jakie akcesoria mogą przydać się podczas pracy w warsztacie?

Każdy mechanik wie, co jest mu potrzebne do pracy. Jednak są takie akcesoria, które sprawiają, że praca staje się łatwiejsza. Warto się w nie wyposażyć, aby stała się przyjemnością!

Pasy narzędziowe

“Czy ktoś widział nasadkę dziesiątkę?” – któż z pracujących w branży nie zna tego pytania. Z Wytrzymałym pasem narzędziowym, wykonanym najczęściej z grubej skóry lub wzmacnianego materiału syntetycznego, wszystkie drobne narzędzia będą zawsze pod ręką. Klucze płaskie, nożyk, trytytki, grzechotka czy wkrętaki – już nie trzeba za nimi biegać po warsztacie!

Latarki zwykłe i czołowe

Podczas pracy przy aucie nie wszędzie dociera oświetlenie warsztatowe, choćby było bardzo intensywne i dobrze rozplanowane. Latarka to niezbędny gadżet każdego mechanika, a ponieważ zwykle do pracy potrzebujemy dwóch rąk, zbawieniem jest ta czołowa, na przykład taka jak: https://workstyle.pl/produkty/akcesoria/oswietlenie-latarki-czolowki,2,10240. Pozwala ona na oświetlenie ciężko dostępnych zakamarków dokładnie tam, gdzie kieruje się wzrok.

Aktualnie dostępne w ofercie latarki charakteryzują się mocnym światłem, długim czasem pracy i wytrzymałymi bateriami. Wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Rękawice

Rękawice to nie tylko element wyposażenia BHP, ale też akcesorium zapewniające komfort pracy. Ręce to najważniejsze narzędzie mechanika! Aktualnie oferowane rękawice są nie tylko bezpieczne dzięki odpowiednim wzmocnieniom, ale też nie przeszkadzają w wykonywaniu pracy, co było częstym argumentem mechaników “starej daty”. Warto dbać o swoje dłonie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − 14 =