Jak zorganizować niezwykłe wesele plenerowe?

Jak zorganizować niezwykłe wesele plenerowe?

Na pewno każda panna młoda po obejrzeniu amerykańskiej komedii romantycznej zapragnęła, aby jej ślub i wesele odbyły się w plenerze. Jest to niewątpliwie pomysł oryginalny oraz atrakcyjny wizualnie. Nie zapominajmy jednak, że pogoda jest zmienna i organizacja takiej uroczystości może być wyzwaniem.

Ślub i wesele pod namiotem

Obecnie na rynku jest wiele firm zajmujących się przygotowaniem oprawy tej niezwykle ważnej imprezy właśnie pod namiotem. Jedną z nich jest https://www.hale-wynajem.pl, która pozwoli na przygotowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego w pięknych okolicznościach przyrody. Wynajem takiego namiotu to nie tylko sama konstrukcja, ale również dekoracje. Wyposażenie obejmuje podłogę, oświetlenie oraz scenę. Do tego cała sala jest przystrojona w eleganckim, wizytowym stylu. Krzesła oraz stoły są zapewnione, tak samo jak ich oprawa, czyli obrusy oraz zastawa. Jeśli chodzi o wielkość takiego namiotu, to tylko ilość gości jest tutaj wyznacznikiem, gdyż konstrukcja umożliwia rozbudowę o nieograniczoną ilość modułów. Ponadto materiał, którym pokryte są takie hale jest wodoodporny, więc w razie deszczu, będziemy chronieni, a zabawa będzie trwać dalej. Na wypadek zimna w namiotach można ustawić specjalne nagrzewnice. 

Formalności przed ślubem

Co do samego ślubu, taką ceremonię należy ustalić z kierownikiem urzędu stanu cywilnego. Po uzyskaniu zgody, wybraniu terminu oraz wniesieniu stosownej opłaty możemy zacząć przygotowania do ślubu.

Na koniec pamiętajmy, żeby poinformować naszych gości, że nasze wesele odbędzie się “pod chmurką”. Dzięki temu, będą się mogli lepiej przygotować i dobrać odpowiednie ubrania oraz buty. W tym wyjątkowym dniu pomyślmy również o dodatkowych atrakcjach, które dużo łatwiej zorganizować na świeżym powietrzu, niż w sali weselnej. Może to być na przykład pokaz fajerwerków, czy też po prostu grillowanie z zaprezentowaniem umiejętności wykwalifikowanego szefa kuchni. Poza tym możemy też sprawić przyjemność dzieciom i zrobić konkurs na największą bańkę mydlaną. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście − 7 =