Designerskie sprzęty do nowoczesnej kuchni

Designerskie sprzęty do nowoczesnej kuchni

Nowoczesna kuchnia to nie tylko innowacyjne rozwiązania i zgodny z trendami wystrój, ale także designerskie sprzęty oraz dodatki nadające charakteru pomieszczeniu. W nietuzinkowe akcesoria zaopatrzony jest każdy sklep skandynawski, ponieważ styl ten hołduje idei użyteczności i niepowtarzalnej estetyki. Z uwagi na swój format możemy tam odnaleźć urządzenia oraz gadżety w stylu nordyckim i retro, które dalekie są od typowych wersji z popularnych sieciówek. 

Mniej dające więcej

Charakterystyczny dla tego nurtu minimalizm w swojej prostocie uchwyca wszystko, co dla awangardy typowe i zachwyca subtelną elegancją. Geometryczny biały lub czarny chlebak wpisze się doskonale w przestrzeń kuchenną, a ponadto jego ogromną zaletą jest łatwość czyszczenia. Zioła będą doskonale komponować się z surowymi, betonowymi doniczkami, który to surowiec często widnieje na ścianach współczesnych, modernistycznych wnętrz. Organiczna, pozbawiona idealnych kantów na rzecz pokrzywionych i nieregularnych struktur lub klasyczna i prosta stale modna zastawa stołowa to dwa idące ze sobą w parze trendy, jeśli chodzi o serwowanie potraw.

Wykorzystywane na co dzień urządzenia również dostępne są w alternatywnych wersjach. Unikatowe czajniki Stelton w stonowanych barwach opartych na palecie beży i szarości opatrzone elementami drewnianymi doskonale sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach. Kawa będąca dla wielu obowiązkowym elementem każdego poranka może być przygotowywana w stylowym ekspresie, który łączy w sobie walory wizualne za sprawą oryginalnej formy oraz funkcjonalne ze względu gabaryty i zastosowanie. Dobry design opiera się obecnie na umiarze, naturalnych materiałach i kontrastowych kolorach. Dotyczy to również koszy na śmieci, które pozbawione masowej fizjonomii przybierają postać mebla bazującego na kształcie niewielkiej szafki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 1 =