Koronkowa bielizna – idealna na co dzień i szczególne okazje

Koronkowa bielizna – idealna na co dzień i szczególne okazje

Każda przedstawicielka płci pięknej wie, jak niezmiernie ważny jest staranny dobór bielizny. Dzięki dopasowanemu kompletowi bielizny możemy bowiem czuć się pewnie i atrakcyjnie. W sklepach znajdziemy bardzo bogaty wybór zarówno majtek jak i biustonoszy. Nie ulega jednak wątpliwości, że jednym z najpopularniejszych rodzajów bielizny jest ta koronkowa. 

Jaką bieliznę z koronki wybrać?

Jak powszechnie wiadomo, bielizna z koronki nada się zarówno na co dzień jak i na wyjątkowe okazje. Przy jej wyborze warto byłoby więc wziąć pod uwagę rozmaite kryteria. Należałoby także zastanowić się nad tym, czy zakupić oddzielne części bielizny czy też cały komplet. Wydaje się jednak, iż zakup kompletu jest korzystniejszym rozwiązaniem. Po pierwsze, komplety są przeważnie tańsze, a po drugie, nie musimy zastanawiać się nad tym czy majtki i stanik pasują do siebie. Doskonale byłoby również zwrócić uwagę na fason oraz kolor bielizny. Na specjalne okazje warto byłoby wybrać komplet w kolorze krwistej czerwieni lub zmysłowego burgundu.

Niezwykle korzystnie panie prezentować się będą również w bieliźnie o barwie butelkowej zieleni. Komplet bielizny koronkowej w kolorze czerni czy bieli będzie zaś trafionym wyborem na co dzień. Jeżeli chodzi o fason, na specjalne okazje możemy wybrać brazyliany i balkonetkę. Jeśli poszukujemy zaś bielizny na co dzień, zdecydowanie lepszą opcją będą wygodne figi oraz komfortowy stanik bez szelek. Zanim dokonamy zakupu konkretnego kompletu, warto przymierzyć kilka biustonoszy. Rozmiar stanika musi być bowiem odpowiednio dopasowany do wielkości naszych piersi. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 6 =