Kolor krawata i marynarki – jak to łączyć?

Kolor krawata i marynarki – jak to łączyć?

Bardzo często, gdy zakładamy marynarkę, dobieramy do niej także elegancką koszulę z kołnierzykiem i krawat. W ten prosty sposób jesteśmy w stanie uzyskać zadowalający efekt, który przywodzi na myśl ponadczasową elegancję. Obecnie branża odzieżowa ma nam tak wiele do zaoferowania, że możemy wybierać spośród rozmaitych fasonów i kolorów zarówno marynarek, jak i krawatów. To bardzo duża zaleta, jednak w niektórych może także wzbudzić pewną dezorientację. W jaki sposób łączyć określone barwy?

Bezpieczne rozwiązania czy kreatywne szaleństwo?

Zwolennicy uniwersalnych rozwiązań będą najbardziej zadowoleni z bezpiecznych, przewidywalnych zestawień. W takich wypadkach wybierajmy stonowane, lekko przygaszone odcienie z podobnej palety kolorystycznej. Do szarej marynarki świetnie sprawdzi się więc ciemnoniebieski krawat. Z kolei do granatowej możemy dobrać krawat brązowy. Zaprezentujemy się wtedy dojrzale i z klasą, a sam strój nie będzie przesadnie przykuwał uwagi.

Jeśli jednak lubimy modowe eksperymenty, możemy zdecydować się na bardziej odważne połączenia. Wtedy marynarkom w standardowych kolorach możemy dodać wyrazistości dobierając do nich krawaty w tak intensywnych barwach, jak: fiolet, czerwień, fuksja, czy jasny błękit. Szeroki asortyment tego rodzaju produktów znajdziemy między innymi na stronie internetowej https://patine.pl/category/krawaty-grenadyna. To prosty i efektowny sposób na wyróżnienie się z tłumu i udowodnienie innym, że posiadamy do siebie dystans i lubimy bawić się własnym wizerunkiem, zachowując przy tym szyk.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + 8 =