Jak lepiej zorganizować pracę przychodni?

Jak lepiej zorganizować pracę przychodni?

Przychodnia jest miejscem, w którym zazwyczaj bardzo dużo się dzieje. Praca w niej musi być odpowiednio zorganizowana, aby przyjmowanie pacjentów przebiegało sprawnie i bezproblemowo. W tym celu warto wykorzystać nowoczesne rozwiązania, które ułatwią pracę i właściwe gromadzenie dokumentacji medycznej.

Jakie programy ułatwią pracę w przychodni?

Najważniejszą rzeczą, z którą musi sobie poradzić każda przychodnia, jest sposób gromadzenia i przechowywania wszystkich danych oraz wyników badań pacjentów w bezpieczny sposób. Online kartoteka to specjalistyczne oprogramowanie, dzięki któremu wszystkie najważniejsze informacje będą znajdowały się w jednym miejscu. Umożliwi ona szybką rejestrację chorych oraz łatwy dostęp do całej dokumentacji medycznej. Wszystkie informacje dotyczące przebiegu wizyt, zaleceń lekarza i wystawionych recept będą znajdować się w jednym miejscu, a dostęp do nich będzie bezproblemowy.

Taki program pozwala także na szybkie wysyłanie wiadomości sms do pacjentów informujących o np. zmienionej godzinie wizyty. Jest on na bieżąco aktualizowany zgodnie z wydawanymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Wszystkie dane przechowywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO. Kartoteka gromadzi dane w specjalnej wirtualnej chmurze, która umożliwia dostęp do nich z dowolnego miejsca i urządzenia. Nowoczesne programy pozwalają uniknąć bałaganu w teczkach, a dzięki nim znalezienie konkretnej informacji zajmuje zdecydowanie mniej czasu, niż gdyby trzeba było szukać jej ręcznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 18 =