Jak dobrać liquid do swojego e-papierosa?

Jak dobrać liquid do swojego e-papierosa?

Liquidy dostępne na rynku, różnią się przede wszystkim ilością zawartej nikotyny – można nabyć olejki o zerowej zawartości nikotyny (często nazywane zerówkami), a także płyny z zawartością nawet do 24 mg/ml. Częstym problemem u dopiero zaczynających swoją przygodę z e papierosami, jest dobranie mocy liquidu.

Osoby, które palą lub rzuciły palenie klasycznych papierosów, powinny dowiedzieć się z opakowania, ile było w nich nikotyny. Natomiast, ci, którzy nie palili wcześniej wyrobów tytoniowych, powinni zacząć od olejków z niższym stężeniem. Organizm musi przyzwyczaić się do nowej substancji i z czasem będzie można zwiększyć jej moc.

Smak olejku

Cały czas na rynku pojawiają się coraz to nowsze i ciekawsze smaki. Można spotkać aromaty miętowe, owocowe, a nawet deserowe. Z myślą o osobach palących, powstały także smaki tytoniowe.

Ze względu na jakość zawartych ekstraktów, olejki różnią się ceną. Liquidy ze zwykłymi, sklepowymi ekstraktami są znacznie tańsze od tych, które bazują na oryginalnych i ekologicznych substancjach. Na intensywność smaku ma wpływ procent zawartości ekstraktu, który jest wyższy w produktach z wyższej półki. Jednak wybór aromatów to przede wszystkim kwestia indywidualna. Warto popytać znajomych, jakie smaki polecają. Na stronie https://liquider.eu/15-owocowe można znaleźć wiele ich rodzajów i zakupić liquid nie ruszając się z domu. Najlepiej próbować różnych aromatów i nie przystawać na jednym rodzaju olejku.

Gęstość liqiudu

W składzie olejku są zawarte dwie główne substancje: glikol propylenowy i gliceryna roślinna. Najczęściej zawartość glikolu propylenowego oscyluje między 50-70% roztworu a reszta to gliceryna roślinna. To jej ilość wpływa na gęstość tworzonych chmur za pomocą e-papierosa. Im większa, tym olejek wolniej spływa do grzałki, a ilość wydychanego dymu jest większa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziesięć − 8 =