Co sprezentować świeżo upieczonym rodzicom?

Co sprezentować świeżo upieczonym rodzicom?

Przede wszystkim określmy, dlaczego ubranka dla niemowląt są najlepszym prezentem na baby shower. W rzeczywistości odpowiedź jest niezwykle prosta, jest to idealny upominek zarówno dla osoby obdarowującej, jak i dla osoby, która jest nim obdarowywana. Są też prezentem na każdą kieszeń. Może to być budżetowy upominek w postaci kilku sztuk bielizny i body, albo cały zestaw rzeczy dla noworodka. Cokolwiek i jak dużo podarujesz w prezencie, możesz być pewien, że wszystko to przyda się świeżo upieczonym rodzicom.

Oczywiście, można podarować bardziej “treściwy” prezent, np. łóżeczko dziecięce. Ale czy jesteś pewien, że nikt inny z rodziny i przyjaciół nie zrobi świeżo upieczonym rodzicom takiej samej “niespodzianki”? Co mają zrobić rodzice jeżeli otrzymają dwa łóżeczka?  Postawisz ich w niekomfortowym położeniu: przecież jeden z mebli i tak będzie musiał ustąpić drugiemu i będzie zwyczajnie niepotrzebny.

Ubranka dla dziecka jako prezent

Jeśli chodzi o niemowlęta ubranka są zawsze praktycznym upominkiem – możesz wybrać śpiochy, body, kaftaniki i wiele innych. Gwarantujemy w 100%, że nie będziesz jedyną osobą dającą ciuszki dla noworodka. Jednocześnie będziesz mieć jednak stuprocentową pewność, że wszystkie te przedmioty bardzo przydadzą się rodzicom.

A teraz porozmawiajmy o tym, co dać dziecku do ubrania. Oczywiście pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl jest zakup zestawu dla noworodka. Są to naprawdę praktyczne, zawsze w 100% bawełniane, naturalne ciuszki. Dziecko cały czas się brudzi i trzeba je regularnie zmieniać, więc nigdy nie będą zbędne. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + dziesięć =