Biżuteria z inspirowana światem natury – czy jest dla każdego?

Biżuteria z inspirowana światem natury – czy jest dla każdego?

Już od pewnego czasu trwa moda na powrót do natury. Nie chodzi tylko o zmianę stylu życia, ale także ubioru oraz biżuterii. W sklepach coraz częściej można znaleźć naszyjniki, kolczyki czy pierścionki inspirowane naturą. Czy warto zdecydować się na tego typu biżuterię i w jakich sytuacjach sprawdzi się ona najlepiej?

Biżuteria z motywami roślinnymi

Wśród motywów natury w biżuterii warto zwrócić szczególną uwagę na inspiracje roślinami. Najpopularniejsze są elementy kwiatowe, np. drobne kolczyki. Tego typu delikatne i skromne dodatki świetnie sprawdzą się podczas eleganckich przyjęć lub innych oficjalnych okazji. W tej kategorii można także znaleźć projekty bardziej odważne: pierścionki w kształcie liści, bransoletki z motywem bluszczu czy bardziej ozdobną biżuterię z motywem kwiatowym. Sprawdzą się one w strojach nawiązujących do stylu boho, jak również w stylizacjach odważnych i silnie związanych z naturą kobiet. Nie każdego uwiodą tego typu wzory, jednak warto dać im szansę i przejrzeć np. ofertę sklepu https://venusgaleria.pl/, gdzie znajduje się wiele dodatków z motywami naturalnymi.

Biżuteria ze świata zwierząt

Choć kolczyki kotki lub dziecięce bransoletki z motywem zwierząt nikogo nie dziwią, to istnieje taka biżuteria nawiązująca do tej kategorii, która może szokować. Takie dodatki z pewnością nie będą odpowiadać każdemu: są charakterystyczne i specyficzne, przez co zwracają uwagę. Niektóre kobiety będą nimi zachwycone, inne onieśmielone. Wybór tego typu dodatków to kwestia bardzo indywidualna, mimo to motywy zwierzęce zyskują coraz większą popularność. Kto wie, może wśród biżuterii nawiązującej do natury znajdziesz coś wyjątkowego dla siebie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + dwa =